iPad Pro جدید در سه سایز ۷٫۹، ۱۰٫۱ و ۱۲٫۹ برای ۲۰۱۷

iPad Pro حرفه‌ای‌ترین تبلت شرکت اپل به حساب می‌آید که در حال حاضر در دو سایز ۱۲٫۹ و ۹٫۷ اینچی در بازار حضور دارد. طبق خبرهای جدید، این تبلت قرار است در سال ۲۰۱۷ با سه مدل جدید با سایزهای ۷٫۹، ۱۰٫۱ و ۱۲٫۹ اینچی آپدیت شود. ارائه سایز ۷٫۹ اینچی برای iPad Pro، این مدل را به دنباله‌ جذابی برای iPad Mini 4‌ فعلی بدل می‌کند و مطمئنا خون تازه‌ای را به رگ‌های این کلاس تزریق می‌‌کند.

نسخه فعلی ۹٫۷ اینچی نیز طبق اطلاعات تایید نشده با یک ورژن ۱۰٫۱ اینچی جایگزین و تنها نسخه دست‌نخورده از لحاظ سایز در این میان به تبلت ۱۲٫۹ اینچی این کلاس تعلق دارد که طبق شنیده‌ها سایز آن در سال ۲۰۱۷ نیز تکرار می‌شود. اطلاعات جدید همچنین به حضور جک ۳٫۵ میلیمتری هدست در هر سه مدل اشاره دارد که آنها را از آیفون‌های جدید فاقد این پورت مجزا می‌سازد. ارتقا دوربین نیز یکی دیگر مواردی‌ست که در این گزارش به آن اشاره شده است. نکته بسیار جالب و امیدوارکننده در این گزارش یکسان بوده مشخصات هر سه مدل iPad Pro در سال آینده است و تنها تفاوت در این میان به سایز صفحه‌نمایش و طبیعتا به ظرفیت باتری تعلق خواهد داشت.

منبع

نوشته iPad Pro جدید در سه سایز ۷٫۹، ۱۰٫۱ و ۱۲٫۹ برای ۲۰۱۷ اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>