Huawei P10 و P10 Plus در مارچ یا آوریل امسال می‌آیند

Huawei P10 و P10 Plus نام دو پرچمدار بعدی شرکت هواوی است که با فاصله‌ای طبیعی از P9 و P9 Plus‌ سال گذشته به زودی به بازار عرضه می‌شوند. تا به امروز به صورت رسمی خبرهای چندانی در مورد خانواده Huawei P10 در دسترس قرار نگرفته اما این بار یکی از مسئولین این شرکت و به طور مشخص Yu Chengdong، مدیر عامل بخش مصرف‌کننده‌گان این شرکت در یک پست تازه نکات ظریف و جدیدی را در مورد این دو مدل بیان کرده است. این پست که تصویر آن را در پایین مشاهده می‌کنید البته اطلاعاتی در مورد مشخصات فنی و جزئیات این مدل‌ها ارائه نکرده اما حداقل یک نکته را راجع به خانواده P10 مشخص می‌کند.

اطلاعات جدید در مورد Huawei P10 و P10 Plus

طبق این نوشته می‌توان نتیجه گرفت که Huawei P10 با صفحه‌نمایش تخت و P10 Plus با صفحه‌نمایش خمیده در ماه مارچ یا آوریل سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه می‌شوند. این موضوع پیش از این نیز تقریبا به همین صورت در شایعات منتشر شده بود. طبق شایعات منتشر شده تا به امروز P10 و P10 Plus‌ از چیپ‌ست Kirin 960 همراه با ۶ گیگابایت رم و حافظه داخلی قابل ارتقا تا ۲۵۶ گیگابایت بهره می‌برند و صفحه‌نمایش QHD ظاهرا ۵٫۵ اینچی نیز در آنها دیده می‌شود.

منبع

نوشته Huawei P10 و P10 Plus در مارچ یا آوریل امسال می‌آیند اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>