Gear S3 کلاسیک هم با قابلیت ۴G/LTE ارائه شد

در اواخر تابستان گذشته شرکت سامسونگ از دو ساعت هوشمند Gear S3 کلاسیک و Gear S3 Frontier پرده‌برداری کرد که اولی دارای ظاهری کلاسیک با بند چرمی و ظاهری کلاسیک بوده و تنها در رنگ نقره‌ای عرضه می‌شد. این مدل در بخش ارتباطات تنها دارای گزینه‌های وای‌فای و بلوتوث بوده و ۳G/LTE برای آن در نظر گرفته نشده بود. در سوی دیگر مدل frontier که ترکیبی اسپورت‌تر را ارائه می‌کرد تنها در رنگ مشکی در دسترس قرار داشته و بند آن لاستیکی بود. این مدل علاوه بر ورژن بلوتوث/وای‌فای، نسخه دارای امکان ارتباطی ۳G/LTE نیز ارائه میکرد که با کمک آن بدون نیاز به گوشی موبایل می‌توان اقدام به دریافت و برقراری تماس کرد. Gear S3 Classic و Gear S3 Frontier علاوه بر مسئله حضور داشتن یا نداشتن سیم‌کارت تفاوت‌های دیگری نیز با هم دارند.

Gear S3 کلاسیک هم با قابلیت 4G/LTE ارائه شد

اینک پس از گذشت نزدیک به دو فصل از ارائه این محصول، سامسونگ تصمیم گرفته تا نسخه Gear S3 کلاسیک این ساعت را نیز به امکان ۴G/LTE مجهز کند. بدین‌ترتیب برای تجربه یک ساعت مستقل از گوشی موبایل با امکان دریافت و رد تماس و استفاده از اینترنت ساعت برای آپدیت اپلیکیشن‌های روی اسمارت‌واچ نیازی به انتخاب مدل بزرگ و نچندان ظریف Frontier نیست و Gear S3 کلاسیک نیز همانند فرانتیر از این قابلیت پشتیبانی می‌کند. در نسخه LTE از Gear S3 classic می‌توان تنها با چرخاندن حاشیه دایره‌ای پیرامون ساعت اقدام به برقراری و رد تماس کرد. تا به امروز نسخه معمولی فاقد اتصال ۴G/LTE گیر اس ۳ کلاسیک و Gear S3 Frontier به قیمت ۳۵۰ دلار ارائه می شدند و قیمت مدل Gear S3 Frontier با قابلیت ۴G/LTE با رقم ۴۰۰ دلار به فروش می‌رسید و به احتمال قوی با اینکه قیمت نسخه جدید گیر اس ۳ کلاسیک هنوز مشخص نشده است اما می‌توان انتظار داشت تا این اسمارت‌واچ جدید نیز با همین قیمت عرضه شود.

منبع

نوشته Gear S3 کلاسیک هم با قابلیت ۴G/LTE ارائه شد اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>