Galaxy S8 و Mi 6 نخستین گوشی‌ها با Snapdragon 835

شرکت کوالکام چندی پیش از جدیدترین و پیشرفته‌ترین پروسسور موبایلی خود با نام Snapdragon 835 که با فناوری ۱۰ ناومتری FinFET سامسونگ ساخته می‌شود پرده برداشت و با اینکه این چیپ‌ست هنوز در مرحله تست و اصطلاحا Sampling قرار دارد یک خبر تازه از جای‌گیری آن در دو پرچمدار آینده سامسونگ و شائومی یعنی Galaxy S8 و Mi 6 خبر می‌دهند.

این خبر امروز توسط مدیر عامل مجموعه تحقیقاتی IHS، کوین وانگ منتشر شد که در طی آن ادعا شده است که Galaxy S8 و شائومی Mi 6 که هر دو در بازه زمانی ماه مارچ سال ۲۰۱۷ و ظاهرا قبل از نمایش MWC 2017 معرفی می‌شوند، نخستین گوشی‌های هوشمند مجهز به این چیپ‌ست خواهند بود.

Galaxy S8 همانند دیگر تولیدات سری S سامسونگ در سال‌های گذشته بار دیگر در دو نسخه مختلف یکی با چیپ Exynos برای بازارهای بین‌المللی و دیگری با چیپ‌ست Snapdragon 835 برای بازار آمریکا معرفی می‌شود. مطرح شدن نام سامسونگ به عنوان اولین شرکتی که محصولی را با اسنپ‌دراگون ۸۳۵ تولید می‌کند به دلیل همکاری این شرکت با کوالکام چندان جای تعجبی ندارد اما در این میان، پیشی گرفتن شائومی از دیگر بزرگان دنیای اسمارت‌فون و ثبت افتخار تولید محصولی در این رده جالب به نظر می‌رسد.

منبع

نوشته Galaxy S8 و Mi 6 نخستین گوشی‌ها با Snapdragon 835 اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>