گلکسی Note 5 را در ویدئو ببینید

فاصله چندانی تا ارائه نسل بعدی فبلت‌های سامسونگ نداریم در این فاصله هر بار تکه جدیدی از اطلاعات در مورد گلکسی Note 5 در دسترس قرار می‌گیرد. این بار اما به نقل از یک منبع نسبتا معتبر طراحی این گوشی تقریبا به طور کامل لو رفته است. در تصاویر و طرح‌های به نمایش گذاشته شده از Note 5 شباهت بسیار نزدیکی با گلکسی S6 سامسونگ مشاهده می‌شود.

تصاویر و طرح‌های ۳D این گوشی به نقل از یکی از منابع نسبتا قابل اتکا در زمینه افشای اطلاعات یعنی onleaks منتشر شده که در طی آن گوشی تخت و بدون خمیدگی در بخش رویی دستگاه دیده می‌شود. رویه طراحی گوشی در بخش پشتی اما متفاوت بوده و به سمت کناره‌ها تا حدودی خمیده شده است. این طراحی به باریک‌تر شدن فریم و شاسی و گرد بودن پشت آن برای بهتر در دست گرفته شدن گوشی منجر شده است. شبیه بودن این طراحی به S6 منجر به داخلی شدن باتری و غیر قابل دسترسی بودن آن می‌شود. در کناره سمت چپ گوشی اسلاتی دیده می‌شود که می‌تواند اسلات دوگانه سیم‌کارت، کارت حافظه باشد یا اینکه Note 5 نیز ممکن است به سبک S6 فاقد کارت حافظه باشد.

اطلاعات جدید در مورد گلکسی نوت 5

 

اطلاعات جدید در مورد گلکسی نوت 5

این طرح‌ها، تصاویر پیشین ارائه شده برای قاب این گوشی را کاملا تایید می‌کند اما برخلاف گفته‌ها و تصورات پیشین در صورت صحیح بودن این طرح‌ها در Note 5 از پورت USB Type C خبری نیست و همچنان از Micro USB استفاده شده است. یکی دیگر از نکاتی که از روی تصاویر این گوشی نسبتا مشخص است شکاف جای‌گیری قلم S Pen است که برخلاف گذشته جایی برای قرارگیری دست برای خارج‌سازی نداشته و ممکن است طبق اطلاعاتی که پیش از این منتشر شده بود این قلم به قابلیت خارج‌سازی خودکار مجهز شده باشد.


در ویدئوی حاوی این تصاویر به سایز ۱۰٫۲×۷۷٫۳×۱۵۳٫۴ میلیمتری برای این گوشی اشاره شده اما این ضخامت ۱۰٫۲ میلیمتری شامل بیرون‌زدگی لنز دوربین نیز هست و به همین علت با یک اندازه‌گیری می‌توان ضخامت کلی دستگاه را اندکی بیش از ۹ میلیمتر تصور کرد. عرض ۷۷٫۳ میلیمتری این گوشی نیز با در نظر گرفتن ۲ میلیمتر در هر سمت برای حاشیه صفحه‌نمایش سایزی نزدیک به ۵٫۸۹ اینچ را برای پنل رقم می‌زند. از این اطلاعات نمی‌توان به طور کامل و ۱۰۰ درصد اطمینان داشت اما با توجه به منبع می‌توان بسیاری از آنها را پذیرفت.

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>