گلکسی نوت۷ ریفوربیش یک گام دیگر تا ارائه به بازار

نزدیک به دو ماه پیش خبرهایی در مورد احتمال ارائه گلکسی نوت ۷ به صورت ریفوربیش یا تعمیری منتشر شد این خبر در ابتدا تکذیب شد تا اینکه اوائل ماه گذشته تأیید سامسونگ برای ارائه نوت ۷ ریفر ، آن را کاملا جدی کرد و چندی بعد نیز تصویری از گوشی ریفر نوت ۷ با نام Note 7S یا ۷R و باتری ۳۲۰۰ اطمینان کاملی در مورد حضور قریب‌الوقوع این مدل در بازار ایجاد کرد امروز اما گلکسی نوت۷ ریفوربیش یک گام دیگر به بازار نزدیک شد چرا که این گوشی اینک در لیست تأییدیه وای‌فای قرار گرفته است.

گلکسی نوت7 ریفوربیش یک گام دیگر تا ارائه به بازار

در این لیست گلکسی نوت۷ ریفوربیش در ۷ ورژن مختلف ارائه شده که تقریبا همگی پیشوند SM-N930 را در بر دارند اما هریک با پسوندهای جداگانه‌ای همراه شده‌اند که به ورژن‌های مختلف دستگاه اشاره دارند. این هفت ورژن عبارتند از SM-N930FD, SM-N930X, SM-N930S, SM-N930L, SM-N930K, SM-N930F و SM-N935S.

تمامی ورژن‌های این گوشی دارای وای‌فای دو بانده ۲٫۴ و ۵ گیگاهرتزی بوده و از وای‌فای ac بهره می‌برند. تنها نکته‌ای که این لیست جدا از وای‌فای در مورد این گوشی به آن اشاره کرده است نسخه هفتم اندروید در این مدل است. انتشار خبرهایی از این دست به این نکته اشاره دارد که ظاهرا به زودی باید منتظر ارائه نوت۷ جدید به بازار باشیم.

منبع

نوشته گلکسی نوت۷ ریفوربیش یک گام دیگر تا ارائه به بازار اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>