وال‌استریت ژورنال: آیفون ۷ حداقل ۳۲ گیگابایتی‌ست

همچنان با حضور نسل‌های مختلف آیفون، یکی از بزرگ‌ترین انتقادها به مجموعه اپل به نبود اسلات حافظه و ظرفیت کم گوشی در نسخه ارزان‌قیمت آیفون‌های این شرکت است. همانطور که پیش از این نیز در افشاگری‌های متعدد به آن اشاره شده بود ظاهرا این مشکل در حال رفع شده است و آیفون ۷ با حداقل ۳۲ گیگابایت حافظه می‌آید؛‌ نکته‌ای که امروز وال‌استریت ژورنال نیز به آن اشاره کرد.

منبع وال‌استریت ژورنال به گفته این رسانه معتبر فردی نزدیک به اپل است که البته نام آن در این گزارش ذکر نشده است. این شخص علاوه بر اینکه تایید کرده که آیفون ۷ حداقل ۳۲ گیگابایت حافظه دارد به این نکته نیز اشاره کرده که نسخه ۵٫۵ اینچی این گوشی از دوربین‌های دوگانه در بخش پشتی بهره می‌برد که برای امکان ویرایش فوکوس تصویر پس از گرفتن عکس و بهبود کیفیت تصویر به کار گرفته می‌شود. آیفون ۴٫۷ اینچی به گفته این منبع با وجودی که از این ترکیب دو سنسوری بهره نمی‌برد اما دوربین بهبود یافته‌ای برای آن در نظر گرفته شده است.

حداقل ظرفیت 32 گیگابایتی برای آیفون 7 به گفته wsj

آیفون ۷ کوچک یا ۴٫۷ اینچی به گفته این منبع با سه ظرفیت ۳۲/۶۴/۲۵۶ گیگابایتی عرضه می‌شود و در نسخه بزرگ ۵٫۵ اینچی ورژن ۶۴ گیگابایتی جای خود را به ظرفیت ۱۲۸ گیگابایتی داده و بدین‌ترتیب iPhone 7 Plus (یا هر نام دیگری که به آن اختصاص پیدا کند) در سه ظرفیت ۳۲/۱۲۸/۲۵۶ گیگابایتی عرضه خواهد شد. این منبع همچنین به این نکته اشاره کرده که با وجود گزارش‌های ضد و نقیض آیفون ۷ دارای جک هدست نیست و قیمت آن بالاتر از گذشته خواهد بود.

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>