هوگو بارا شائومی را به مقصد سیلیکون ولی ترک کرد!

هوگو بارا بدون شک شاخص‌ترین چهره شرکت چینی شائومی در طی چند سال گذشته بوده است. هوگو بارا که در سابقه خود حضور در گوگل را نیز تحربه کرده اینک در پستی در فیس‌بوک خود از قصدش برای ترک این شرکت در یک ماه آینده در پایان سال جدید چینی سخن گفته است. این فعال ۴۰ سال برزیلی از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ در مقام مدیر تولید در لندن و کالیفرنیا در شرکت گوگل مشغول به کار بوده و از آن پس به عنوان معاونت ارشد (Vice President) به شائومی پیوست. وی را در شرکت شائومی به عنوان “برادر ببر” (Tiger Brother) می‌شناسند و حضور در این شرکت با شکوفایی این برند همراه بوده است تا جایی‌که خود هوگو بارا از شائومی به عنوان نخستین کودکی که با کمک وی به دنیا پا گذاشت یاد می‌کند.

جانشین هوگو بارا در مجموعه شائومی مدیرت بخش IP & Partnerships این شرکت Xiang Wang خواهد بود. بارا دلیل ترک این پست را دور افتادن وی از دوستانش در سیلیکون ولی عنوان کرد و با بی‌جواب گذاشتن تصمیمش در آینده تنها از یک استراحت طولانی مدت سخن گفته است.

منبع

نوشته هوگو بارا شائومی را به مقصد سیلیکون ولی ترک کرد! اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>