نکسوس ۵X و ۶P با ۳۷۹ و ۴۹۹ دلار فقط آنلاین!

تا کمتر از ۲۴ ساعت دیگر شرکت گوگل به صورت رسمی از دو گوشی جدید خانواده نکسوس رونمایی می‌کند. این دو گوشی که اینک بدون شک Nexus 6P از هواوی و Nexus 5X از ال‌جی هستند از لحاظ امکاناتی و البته قیمتی با یکدیگر متفاوتند و هریک کاربران ویژه‌ای را هدف قرار داده‌اند. امروز در تکه‌ای دیگر از اطلاعات فاش شده در مورد این گوشی قیمت این دو مدل مشخص شده است.

تا پیش از این طبق اطلاعات به دست آمده قیمت تعیین شده برای نکسوس ۵X ال جی به عنوان گوشی ارزان‌قیمت‌تر این خانواده، رقم ۳۹۹ دلار بود اینک اما بر پایه اطلاعات جدید منتشر شده از سوی Android Police این قیمت حتی کمتر بوده و نسخه ۱۶ گیگابایتی این گوشی تنها با قیمت ۳۷۹ دلار عرضه می‌شود. نسخه ۳۲ گیگابایتی این گوشی نیز طبیعتا اندکی گران‌قیمت‌تر خواهد بود. طبق گزارش‌ها گوگل از فردا سفارش‌های Nexus 5X را در آمریکا،‌انگلستان،‌ ژاپن،‌ ایرلند و کره جنوبی قبول می‌کند.

قیمت نکسوس های گوگل

در مورد Nexus 6P گزارش‌ها به قیمت ۴۹۹ دلاری و در دسترس بودن آن برای سفارش از فردا اشاره دارند. نکته جالب در مورد این دو گوشی این است که طبق آخرین خبرها، گوگل تنها این دو گوشی را به صورت آنلاین عرضه می‌کند که در صورت صحت این خبر نمی‌توان آنها را در بازارهای عادی جست‌وجو کرد البته این نکته طبیعتا در مورد بازارهای داخلی ایران مصداق چندانی ندارد.

منبع ۱

منبع ۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>