نوکیا ۳۳۱۰ ۳G آمد؛ رنگ‌های تازه ۶۹ یورو

معرفی نوکیا ۳۳۱۰ جدید در اوائل سال جاری میلادی خون تازه‌ای را در رگ‌های علاقه‌مندان به دیوایس‌های کلاسیک به خصوص مدل ۳۳۱۰ که از آن به عنوان پر فروش‌ترین گوشی جهان تا به امروز نیز یاد می‌شود جاری کرد. در همان زمان اعلام این نکته که ۳۳۱۰ تنها از شبکه ارتباطی ۲G پشتیبانی می‌کند کمی از این هیجان کاست اما این مشکل نیز امروز از حلوی پای ادامه موفقیت اسطوریه ۳۳۱۰ برداشته شد. شرکت HMD امروز از ارائه مدل نوکیا ۳۳۱۰ ۳G خبر داد که به جز شبکه ۳G دارای رنگ‌های تازه و رابط کاربری نوینی نیز خواهد بود.

ارائه نوکیا ۳۳۱۰ ۳G اجازه استفاده از این گوشی در مناطقی که آرام‌آرام در حال حذف شبکه نسل دوم موبایل هستند را نیز می‌‌دهد و بدین‌ترتیب می‌توان از ادامه فروش آن در طی سال جاری سخن گفت.

نوکیا 3310 3G آمد؛ رنگ‌های تازه 69 یورو

به گفته HMD، این گوشی با وجود شبکه ۳G هنوز از دوام بالایی در باتری برخوردار بوده و ۶٫۵ ساعت مکالمه و ۲۷ روز دوام در حالت استند-بای دارد. در طراحی رابط کاربری گوشی برای انطباق بیشتر با رنگ‌های تازه گوشی، از طرح‌های تازه‌ای برای آیکون‌‌ها بهره گرفته شده است که جذابیت نرم‌افزاری این مدل را ارتقاء می‌دهد.

رنگ‌های تازه این مدل شامل لاجوردی، زرد، قرمز گرم و خاکستری بوده و قیمت آن ۲۰ یورو بیشتر از مدل اولیه و ۶۹ یورو است. این گوشی از اواسط اکتبر یعنی تا از دو هفته دیگر به بازار عرضه می‌شود.

منبع

نوشته نوکیا ۳۳۱۰ ۳G آمد؛ رنگ‌های تازه ۶۹ یورو اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>