نوت۷ ریفوربیش بالاخره با نام گلکسی نوت Fan Edition آمد. ۶۱۰ دلار!

در حالی که روز گذشته اعلام شد که گلکسی نوت FE ، ریفوربیش نوت ۷ همین جمعه می‌آید، سامسونگ هم در نام‌گذاری و هم در زمان ارائه گوشی به بازار کاربران را غافلگیر کرد چرا که این گوشی همین امروز با نام گلکسی نوت Fan Edition به بازار کره جنوبی عرضه شد. البته Fan Edition همان مخفف FE در گزارش‌های پیشین است. این گوشی در بازار کره ۶۹۹ هزار و ۶۰۰ وان معادل ۶۱۰ دلار قیمت دارد که اندکی کمتر از پیش‌بینی‌های ۷۰۰ دلاری در مورد آن است اما هنوز نیز قیمت نسبتا بالایی در مقایسه با رقبای خود دارد.

نوت7 ریفوربیش بالاخره با نام گلکسی نوت Fan Edition آمد. 610 دلار!

با توجه به اینکه بزرگ‌ترین مشکل نوت۷،‌ باتری آن بود، تنها جزء تغییر کرده در گلکسی نوت Fan Edition ، باتری دستگاه است که اینک تمامی مراحل هشتگانه تست امنیت را طبق ادعای سامسونگ با موفقیت پشت سر گذاشته و ظرفیت آن نیز به ۳,۲۰۰mAh کاهش یافته است. این گوشی با اندروید ۷ و تمامی قابلیت‌های نرم‌افزاری که برای اس ۸ ارائه شده به بازار خواهد آمد و همچنین بیکسبی نیز برای آن عرضه می‌شود البته در اینجا خبری از دکمه اختصاصی سخت‌افزاری نیست و فعال‌سازی این رابط صوتی احتمالا از طریق میانبر اپلیکیشن و شاید از طریق قلم S Pen صورت بگیرد.

روی این گوشی از لوگوی سامسونگ خبری نیست و در بحش پشتی آن لوگوی Fan Edition به چشم می‌خورد. در حال حاضر سامسونگ قصد دارد تا تنها ۴۰۰ هزار عدد از گوشی FE را در کره خنوبی به فروش برساند و شرکت سازنده هنوز تصمیم نگرفته که این گوشی در بازارهای دیگر نیز به فروش برسد یا خیر. بخشی از این تردید سامسونگ را باید به نزدیک بودن زمان ارائه گلکسی نوت۸ مرتبط دانست که  حضور نوت سال قبل احتمالا در پروسه فروش نوت امسال مشکلاتی برای سامسونگ ایجاد می‌کند.

منبع

نوشته نوت۷ ریفوربیش بالاخره با نام گلکسی نوت Fan Edition آمد. ۶۱۰ دلار! اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>