ناامیدی دوباره از اچ‌تی‌سی: A9 هم فول اچ‌دی‌ست!

معلوم نیست به چه علتی شرکت‌های بزرگ ضرر ده این روزهای دنیای موبایل موارد ساده و ابتدایی برای خروج از بحرانی که در آن قرار گرفته‌اند را مشاهده نمی‌کنند. HTC با وجود تمامی مشکلاتی که ارائه M9 برای این شرکت ایجاد کرد قول معرفی یک قهرمان جدید را به سهام‌داران و دوست‌داران خود داد حالا ظاهرا مشخص شده که این قهرمان نیز مثل M9 صفحه‌‌نمایش فول اچ‌دی دارد.

A9 که نام آن تنها چندی پیش مشخص شد ظاهرا همان قهرمانی ست که مدیر عامل HTC قول ارائه آن را چند ماه پیش و به هنگام سقوط آزاد سهام این شرکت در بورس به سهام‌داران این برند داده بود. A9 چندی پیش با طراحی جدید خود که شباهت فراوانی به اپل آیفون دارد خبر ساز شد و اینک در حالی که ظاهرا فاصله چندانی با ارائه رسمی این گوشی نداریم یک منبع غیر رسمی در توئیتر تلویحا به ادامه استفاده از پنل فول اچ‌دی در پرچمدار جدید اشاره کرده است. حضور صفحه‌نمایش با وضوح ۱۹۲۰×۱۰۸۰ در یک پرچمدار سال ۲۰۱۵ در حالی که نه‌‌تنها دیگر رقبای این گوشی بلکه سایر گوشی‌های خانواده M9 شامل +M9+، E9 و One ME همگی از صفحه‌نمایش QHD یا ۲۵۶۰×۱۴۴۰ پیکسلی بهره می‌برند علامت سوال بسیار بزرگی را پیش روی خریداران این مدل قرار می‌دهد. در دنیای واقعی البته افزایش وضوح صفحه‌نمایش تا این میزان عملا سود چندانی برای کاربران نداشته و نه‌تنها اختلاف آن را تا قبل از نزدیک کردن چشم به فاصله چند سانتیمتری صفحه‌نمایش نمی‌‌توان متوجه شد بلکه تاثیر منفی بزرگی در مصرف باتری دارد. این موضوع البته نمی‌تواند بهانه خوبی برای ارتقا ندادن وضوح صفحه‌نمایش بوده و اچ‌تی‌سی در صورت اتخاذ چنین تصمیمی عملا بخش بزرگ‌تری از خریداران خود را از دست خواهد داد.

امکان ارائه htc a9 با صفحه نمایش فول اچ دی

پیش از این خبرهای رسیده از این کمپانی A9 را دارای صفحه‌نمایش QHD و پوشش گوریلا گلس ۴ معرفی کرده بودند نکته‌ای که ممکن است برخلاف خبر فعلی به واقعیت بپیوندد.

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>