موبایل تاشوی هواوی سال آینده در بازار؟

در حالی که ایده و تم اصلی بازار موبایل در سال ۲۰۱۷ بر پایه گوشی‌های با حاشیه‌های حداقلی و صفحه‌نمایش‌های فول اسکرین استوار شده است یک ایده جذاب دیگر یعنی گوشی‌های تاشو نیز هنوز در کانون توجه سازندگان قرار داشته و پیش از این شرکت سامسونگ با مدلی‌هایی مثل سامسونگ W2018 و سامسونگ G9298 به این بازار وارد شده و ZTE با مدل Axon M نیز چندی پیش در این زمینه خبرساز شده بود. حالا ظاهرا باید یک نقش‌آفرین تازه را برای این بازار نیز در نظر بگیریم چرا که احتمالا در ظرف یک سال آینده موبایل تاشوی هواوی نیز به این رده عرضه خواهد شد.

خبر عرضه موبایل  تاشوی هواوی را Richard Yu مدیرعامل این شرکت در یک مصاحبه یا CNET ابزار داشته و به این موضوع اشاره کرده است که این برند هم‌اکنون یک موبایل پروتوتایپ تاشدنی در حال کار در اختیار دارد اما هنوز آماده ارائه آن به بازار مصرف نیست. Yu به وجود دو صفحه‌نمایش و یک فاصله بین آنها اشاره کرده و تلاش این شرکت را روی حذف این فاصله مابین دو صفحه‌نمایش متمرکز دانسته است. Yu همچنین این موضوع را از نظر دور نداشته که احتمالا این گوشی در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه می‌شود. مدیرعامل هواوی به جز این، اطلاعات دیگری در مورد موبایل تاشوی هواوی ارائه نکرده است و در مورد ظاهر و مشخصات دیگر این مدل هنوز چیز دیگری نمی‌دانیم.

منبع

نوشته موبایل تاشوی هواوی سال آینده در بازار؟ اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>