منتظر پنج گوشی نوکیا در سال ۲۰۱۷ باشید

گوشی نوکیا از گذشته تا به امروز به نمادی برای استحکام و کیفیت ساخت مشهور بوده است. پس از سال‌ها از غیبت نوکیا در سطح بالای بازار این برند با نجات از گرداب ویندوزفون مایکروسافت بالاخره در حال بازگشت به دنیای گوشی‌های هوشمند است. نوکیا چندی پیش امتیاز تولید گوشی‌های هوشمند این برند را به شرکت دیگری به نام HMD Global واگذار کرد و اینک در حالی که همه شواهد و قرائن از ارائه حداقل یک گوشی نوکیا با مشخصات پیشرفته سخن گفتند اینک برخی منابع دیگر تعداد اسمارت‌فون‌های ارائه شده توسط این برند را ارتقا داده و ظاهرا در ماه‌های پیش رو و تا سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ باید منتظر ۵ گوشی نوکیا باشیم.

HMD پیش از این اعلام کرده بود که این شرکت خود را تنها به یک بخش و سگمنت بازار محدود نکرده و اینک می‌توان انتظار داشت که گوشی‌های نوکیا را نه‌تنها در سطح بالای بازار بلکه در رده میانی و پایین نیز مشاهده کرد. طبق گزارش منتشر شده از سوی DigiTimes نوکیا به جز اسمارت‌فون D1C که حضور بسیار چشمگیری در تمامی خبرهای تایید نشده از نوکیا داشته و به احتمال قریب به یقین در نمایشگاه MWC 2017 رونمایی می‌شود قرار است در حد فاصل سه ماهه دوم تا سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ چهار گوشی دیگر را نیز به بازار عرضه کند. این گزارش مشخص نکرده که این چهار گوشی، همگی اسمارت‌فون‌های مستقلی هستند یا اینکه می‌توان آن را حالت‌های مختلف گوشی‌های یکسان که تنها در برخی موارد با یکدیگر تفاوت دارند تلقی کرد.

منبع

نوشته منتظر پنج گوشی نوکیا در سال ۲۰۱۷ باشید اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>