معرفی هدفون حرفه‌ای Marshall Monitor بلوتوث

شرکت مارشال، تولیدکننده وسائل و قطعات حرفه‌ای صوتی نامی شناخته شده در صتعت موسیقی در دنیا به حساب می‌آید و آمپلی‌فایرهای این شرکت هنوز نیز در بالاترین سطح از سوی هنرمندان در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شرکت امروز هدفون جدیدی را عرضه کرده که Marshall Monitor Bluetooth نامیده می‌شود. Marshall Monitor بلوتوث را در حقیقت باید همان نسخه مارشال مانیتور گذشته با امکان اتصال از طریق بلوتوث نامید که امکانی جذاب در این رده به حساب می‌آید. این هدفون از کدک‌های صوتی بلوتوث پشتیبانی کرده و با پشتیبانی از aptX، کیفیت صدای بالاتر را نیز تضمین می‌کند.

معرفی هدفون حرفه‌ای Marshall Monitor بلوتوث

دیگر ویژگی‌های Marshall Monitor بلوتوث شامل یک دکمه برای کنترل پخش، میکروفون‌های دوگانه استریو و بیش از ۳۰ ساعت پخش با یک بار شارژ باتری می‌شود. طراحی این هدست به گونه‌ای ست که می‌توان آن را تا کرد و درون جعبه ارائه شده برای آن قرار داد. روی این هدست یک جک ۳٫۵ میلیمتری هدست نیز قرار دارد که علاوه بر اینکه می‌‌توان از طریق آن به صورت معمول و بدون بلوتوث به موسیقی گوش داد بلکه با متصل کردن یک هدست دیگر به این گوشی همزمان به یک موسیقی مشترک گوش فرا داد. این هدفون همراه با یک کابل ۳٫۵ میلیمتری و یک کابل دیگر برای شارژ ارائه می‌شود.

هدست مارشال مانیتور بلوتوث با قیمت ۲۴۹ دلار عرضه می‌شود.

منبع

نوشته معرفی هدفون حرفه‌ای Marshall Monitor بلوتوث اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>