معرفی الیمپوس OMD E-M10 III دوربین کامپکت پیشرفته

شرکت الیمپوس امروز دوربین کامپکت پیشرفته‌ای را به نمایش گذاشت که برای کاربران تازه‌کاری که نیازمند یک دوربین سبک‌وزن نچندان گران‌قیمت (و البته نچندان ارزان‌قیمت!) هستند طراحی شده که امکان تغییر لنز را نیز ارائه می‌دهد. الیمپوس OMD E-M10 III یک دوربین ۱۶ مگاپیکسلی میکرو فورترد با سیستم لرزه‌گیر ۵ جهته درون بدنه است که با هر لنزی قادر به تصحیح لرزش‌های دست کاربران خواهد بود. الیمپوس OMD E-M10 III می‌تواند با وضوح ۴K با ۳۰ فریم در ثانیه فیلم‌برداری کند که این برای کاربران این کلاس نکته بسیار مهمی به حساب می‌آید.

معرفی الیمپوس OMD E-M10 III دوربین کامپکت پیشرفته

در بخش پشتی دستگاه یک صفحه‌نمایش ۳ اینچی چرخان لمسی با وضوح ۱ میلیون نقطه قرار دارد که در این مورد نیز چرخان بودن صفحه‌نمایش بیش از همه کاربران ویدئویی را راضی نگه خواهد داشت. سیستم اتوفوکوس ۱۲۱ نقطه‌ای، برداشت تصویر با سرعت ۸٫۶ فریم در ثانیه و چشمی الکترونیکی از نوع OLED با وضوح ۲٫۳۶ میلیون نقطه دیگر نکات برجسته M10 III را تشکیل می‌دهند.

معرفی الیمپوس OMD E-M10 III دوربین کامپکت پیشرفته

این دوربین با تمامی لنزهای Micro Four Third هماهنگ است و بنابراین از لحاظ تهیه لنز کاربران در آن دچار مشکل نمی‌شوند. قیمت بادی تنهای این دوربین ۶۵۰ دلار است که و با یک لنز ۱۴-۴۲ میلی‌متری کیت EZ با قیمت ۸۰۰ دلار عرضه خواهد شد.

منبع

نوشته معرفی الیمپوس OMD E-M10 III دوربین کامپکت پیشرفته اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>