فقط چهار روز دیگر تا معرفی پهپاد شائومی

شرکت شائومی به عنوان یکی از پیشروترین برندهای سازنده گوشی‌های پیشرفته و مقرون به صرفه به زودی به بازار تازه‌ای وارد خواهد شد. این شرکت قرار است ۴ روز دیگر در ۲۵ می (۵ خرداد ۱۳۹۵) ورود خود به بازار Droneها یا پهپادها را رسما اعلام کند. این پهپاد که هنوز اطلاعات چندانی در مورد آن در دسترس نیست ظاهرا برخلاف دیگر محصولات این برند ارزان‌ نیست.

این drone احتمالا نام آن با پیشوند Mi همراه خواهد شد و در تصویر ارائه شده برای این رویداد برخی جزئیات از جمله دوربین در آن مشهود است. طبق گزارش‌های تایید نشده این پهپاد ارزان‌ نیست و ظاهرا قراراست با قیمتی در حوالی ۶۱۰ دلار به بازار ارائه شود که از دو برابر قیمت معمول گوشی‌های موبایل این شرکت نیز فراتر است.

ارائه پهپاد جدید از سوی شائومی

گزارش‌ها حاکی از این است که این پهپاد با دستبند سلامتی Mi Band این برند در ارتباط است و ظاهرا اپلیکیشن جداگانه‌ای نیز برای آن در دسترس قرار می‌گیرد. در بخش دوربین نیز گزارش مذکور به امکان فیلم‌برداری این مجموعه با وضوح ۴K با ۳۰ فریم در ثانیه اشاره شده است.

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>