عرضه ۱۰ میلیون هواوی P9 و P9 Plus تا به امروز

هواوی P9 و P9 Plus دو پرچمدار اصلی شرکت هواوی در سال ۲۰۱۶ به حساب می‌آیند که با تکیه بر ساختار با کیفیت دو دوربینی با همکاری با شرکت لایکا و سرمایه‌گذاری گسترده هواوی در زمینه بازاریابی شرایط مطلوبی را در زمینه فروش تجربه می‌کنند. این دو گوشی که بهار امسال در ماه آوریل به بازار عرضه شده و اینک بیش از ۸ ماه از حضور ماه از حضور آنها در اکثر بازارهای جهانی می‌‌گذرد اینک آماری در حد یک پرچمدار را ثبت کرده است.

هواوی در ماه اکتبر یعنی چند ماه قبل تعداد گوشی‌های عرضه شده این برند به بازار (shipment) از مرز ۱۰۰ میلیون عدد عبور کرده است جالب اینکه رسیدن به چنین عددی در سال ۲۰۱۵ تنها در پایان سال ممکن شد و نگفته پیداست که رسیدن به رکورد در ماه اکتبر سخن از افزایش چشمگیر عرضه به بازار این برند دارد. در همان ماه اکتبر میزان عرضه دو گوشی هواوی P9 و P9 Plus حوالی ۶ میلیون عدد اعلام شد. اندکی بعد هدف هواوی برای سال جاری رسیدن به میزان عرضه ۱۴۰ میلیون عددی در کلیه گوشی‌ها اعلام شد و اینک آنگونه که Yu Chengdong معاول ارشد اجرایی هواویی خبر داده این شرکت توانسته تا به این میزان عرضه نیز دست پیدا کند. بدین‌ترتیب در حالی که P9 و P9 Plus در ماه قبل یعنی نوامبر توانسته بودند به Shipment برابر با ۹ میلیون عدد دست پیدا کنند اینک به سادگی می‌توان از رکورد ۱۰ میلیون عرضه در آنها سخن گفت.

عرضه 10 میلیون هواوی P9 و P9 Plus

این افتخار با وجود آنکه برای هواوی بسیار بزرگ به حساب می‌آید اما هنوز در مقیاس بزرگانی مثل سامسونگ که در یک ماه پس از عرضه S7 به فروش ۱۰ میلیونی رسیده و اپل که یک هفته پس از عرضه ایفون ۶s و ۶s Plus توانست فروش ۱۳ میلیونی را رقم بزند رقم چندان بی‌نظیری به حساب نمی‌آید. البته نزول هر دو برند سامسونگ و اپل در آخرین آمارهای عرضه به بازار و سود چشمگیر برندهایی نظیر هواوی از آینده‌ای متفاوت در این زمینه سخن می‌‌گوید.

منبع

نوشته عرضه ۱۰ میلیون هواوی P9 و P9 Plus تا به امروز اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>