سونی اسمارت واچ ۳ به اندروید ور ۲ آپدیت نمی‌شود!

اگر شما نیز یکی از دارندگان ساعت‌های هوشمند سونی اسمارت واچ ۳ هستید امروز خبر چندانی خوبی برای شما نداریم. اسمات واچ ۳ که اینک نزدیک به ۳ سال از حیات آن می‌‌گذرد هیچگاه به نسخه جدید سیستم عامل اندروید ور ۲ که چندی پیش در قالب دو مدل ساعت جدید ال‌جی به نام‌های Watch Sport‌ و Watch Style معرفی شد آپدیت نمی‌شود. این موضوع امروز رسما توسط سونی اعلام شده و در خبر این شرکت به باقی ماندن این ساعت روی ورزن پیشین ۱٫۵ اشاره شده است. دلیل این موضوع و علت آپدیت نشدن اسمارت واچ ۳ سونی به نسخه جدید اندروید ور ۲ را باید به سادگی در سال ساخت این ساعت جست‌وجو کرد چرا که تمامی مدل‌هایی که در لیست آپدیت اندروید ور ۲ قرار دارند ساخت سال ۲۰۱۵ و بعد از آن هستند و ساعت سونی با ساخته شدن در اوائل سال ۲۰۱۴ طبیعتا شانسی برای آپدیت شدن به این ورزن نخواهد داشت.

سونی اسمارت واچ 3 به اندروید ور 2 آپدیت نمی‌شود!اندروید ور ۲٫۰ به عنوان نسخه جدید سیستم‌عامل پرتابل گوگل از قابلیت‌های جدیدی برخوردار است که شاید جذاب‌ترین آنها امکان نصب مستقل برنامه‌ها از Play Store باشد.
پیش از این لیست ساعت‌های قابل آپدیت به این نسخه از سیستم‌عامل ارائه شده بود.
منبع

نوشته سونی اسمارت واچ ۳ به اندروید ور ۲ آپدیت نمی‌شود! اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>