درز کردن اطلاعاتی در مورد گوشی جدید سونی برای سال ۲۰۱۸

امروز اطلاعاتی در مورد یک گوشی جدید سونی که برای سال ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده است به بیرون درز پیدا کرده که سیمای این مدل را از روی مشخصات ترسیم می‌کند. نام این گوشی جدید سونی در حال حاضر H4133 است و مشخص نیست که در نهایت با چه نامی به بازار ارائه می‌شود. اطلاعات جدید در این مورد از طریق بنچ‌مارک GFXBench به دست آمده که در آن مشخصات اصلی دستگاه به تصویر کشیده شده است. این مدل با حضور چیپ‌ست Snapdragon 630 طبیعتا به دسته میانی بازار تعلق داشته و رم و ۳ گیگابایتی و حافظه ۳۲ گیگابایتی نیز این موضوع را تأیید می‌کنند.

درز کردن اطلاعاتی در مورد گوشی جدید سونی برای سال 2018

Sony H4133 دارای یک صفحه‌نمایش ۵٫۲ اینچی فول اچ‌دی بوده و دوربین اصلی آن ۲۱ مگاپیکسلی با یک فلش LED قابلیت فیلم‌برداری ۴K است. برای برداشت سلفی در این گوشی از یک دوربین ۸ مگاپیکسلی استفاده شده و در جمع گزینه‌های ارتباطی تمامی موارد مورد انتظار از جمله NFC‌ دیده می‌شوند. سیستم‌عامل دستگاه نسخه ۸ اندروید موسوم به Oreo است که با توحه به زمان ارائه دستگاه به بازار در سال آینده، منطقی به نظر می‌رسد. یک نکته جالب در این میان که باعث می‌شود این گوشی را متعلق به سال ۲۰۱۸ بدانیم،‌ پسوند H در آن است جایی‌که سونی هر سال یک حرف در حروف الفبا برای نامیدن گوشی‌های خود جلو می‌رود و در حالی که گوشی‌های امسال این برند دارای پسوند G هستند، طبیعی است که گوشی‌های سال ۲۰۱۸ سونی همگی با پسوند H ارائه شوند.

منبع

نوشته درز کردن اطلاعاتی در مورد گوشی جدید سونی برای سال ۲۰۱۸ اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>