جعبه آیفون ۵SE را پیش از معرفی ببینید

در صورتی که تمامی اخبار در مورد ارائه یک آیفون ۴ اینچی جدید توسط اپل درست از آب در بیاید تنها ۲ تا ۳ هفته دیگر برای دیدن آن باید به انتظار بنشینیم. این گوشی که در آخرین خبر منتشر شده در مورد آن، iPhone SE نامیده شد حالا درون جعبه در یک تصویر جدید ظاهر شده که بر پایه شواهد و قرائن بسیار به واقعی بودن نزدیک است. این گوشی بار دیگر ۵SE نامیده شده است.

طبق آخرین خبرها زمانی که برای ارائه این گوشی به بازار در نظر گرفته شده ۲۲ مارچ یعنی دقیقا ۲۰ روز دیگر است و مشخصات مورد توافق همگان برای این مدل یک صفحه‌نمایش ۴ اینچی همانند iPhone 5S و دوربین ۸ مگاپیکسلی بهبود یافته همراه با مشخصات پردازشی iPhone 6 است. حضور NFC و پشتیبانی از Apple Pay سایر مشخصات این گوشی را تشکیل می‌دهند.

تصویر جعبه آیفون 5SE

در تصویری که از این گوشی منتشر شده علاوه بر جعبه می‌توان به شیشه ۲٫۵D روی صفحه‌نمایش اشاره کرد که به خوبی روی کناره‌ها خمیده شده است. انتقال دکمه پاور به کناره سمت راست به میزان زیادی اصالت این تصویر را تایید می‌کند.

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>