ثبت اختراع سامسونگ برای اسمارت واچ با صفحه‌نمایش دوم

شرکت سامسونگ امروز از ثبت اختراع جدیدی برای یک اسمارت واچ مجهز به صفحه‌نمایش دوم پیرامون حاشیه ساعت (Rim) خبر داد. سامسونگ با سری edge و ال‌جی با سری V هر دو ایده صفحه‌نمایش دوم برای گوشی‌های موبایل را آزموده‌اند و ظاهرا باید منتظر انتقال این تجربیات به ساعت‌های هوشمند باشیم. سایت Patently Apple امروز از یک پتنت جدید برای سامسونگ خبر داد که در آن حاشیه پیرامونی اسمارت واچ به یک صفحه‌نمایش دوم اختصاص پیدا کرده است. ظاهرا این صفحه‌نمایش دوم برای به تصویر کشیدن اطلاعاتی نظیر وضعیت آب و هوا، اطلاعات آهنگ در حال پخش، زمان و تاریخ و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ثبت اختراع سامسونگ برای اسمارت واچ با صفحه‌نمایش دوم

از این صفحه‌نمایش دوم شاید برای به نمایش گذاشتن نوتیفیکیشن‌ها یا روشن شدن به رنگ‌های مختلف در هنگام دریافت اعلان‌های جدید نیز استفاده شود در این هنگام حتی می‌توان به سبک صفحه‌نمایش‌های خمیده سری edge سامسونگ برای متوجه شدن نوع خاصی از اعلان‌ها هنگام قرار گرفتن ساعت به پشت نیز استفاده کرد. البته نگفته پیداست که مثل همه دیگر پتنت‌ها، این حق اختراع نیز تضمینی برای به واقعیت تبدیل شدن ندارد.

منبع

نوشته ثبت اختراع سامسونگ برای اسمارت واچ با صفحه‌نمایش دوم اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>