توقف تولید گلکسی نوت ۷ از شایعه تا واقعیت

پس از آنکه یک گوشی تعویض شده گلکسی نوت۷ سامسونگ که قرار بود دیگر مشکلی را برای کاربران از لحاظ انفجار باتری به وجود نیاورد با دیگر به گفته صاحب گوشی و البته شاهدان آتش گرفت شرایط سامسونگ بسیار بحرانی‌تر از گذشته دنبال شده و حتی امروز خبرهایی مبنی بر توقف تولید نوت ۷ به گوش رسید.

با اینکه این موضوع بعید به نظر می‌رسد اما سامسونگ امروز اما در گفت‌وگو با Techradar به نوعی این مسئله را تلویحا تایید کرده است شرکت سامسونگ به جای کلمه متوقف شدن تولید به کلمه “تنظیم زمان‌بندی تولید Galaxy Note7” اشاره کرده که البته در عمل به همان معنای متوقف شدن خط تولید این گوشی مشکل‌آفرین است.

این مسئله در حال حاضر طبق پیش گزارش مالی سامسونگ ضرری نزدیک به ۱٫۸ میلیارد دلار به این شرکت در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۶ وارد کرده و توقف تولید نوت ۷ نیز مطمئنا در ماه‌های آینده به این ضرر بیش از پیش می‌افزاید. برخی از صاحب‌نظران معتقدند که سامسونگ برای جبران این مشکل، گوشی Galaxy S8 را زودتر از موعد به بازار عرضه می‌کند.

منبع

نوشته توقف تولید گلکسی نوت ۷ از شایعه تا واقعیت اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>