تفاوت ظاهری Galaxy Note 8 گلکسی +S8 + عکس

یک طرفدار سامسونگ امروز تصویری که ادعا کرده قاب بخش جلویی Galaxy Note 8 و قاب گلکسی اس ۸ پلاس را در کنار هم در توئیتر منتشر شد که در صورت واقعی بودن این دو قاب می‌توان تفاوت‌های مشخصی را مابین Galaxy Note 8 و S8 پلاس مشاهده کرد.

طبق این تصویر که در بالا دیده می‌شود نوت۸ نسبت به +S8 از گردی کمتری در لبه‌ها برخوردار بوده و چهار گوشه آن به ۹۰ درجه نزدیک‌تر است. نکته دیگر به سایز این دو گوشی بر می‌گردد که در آن به وضوح نوت۸ دیوایس بزرگ‌تری است. تا به امروز در شایعات از این گوشی با صفحه‌نمایشی با سایز ۶٫۳ تا ۶٫۵ اینچ یاد شده است که نسبت به پنل ۶٫۲ اینچی +S8 ابعاد بزرگ‌تری را نشان می‌دهد. هرچند از روی تصویر ظاهرا احتلاف این دو پنل از ۰٫۱ اینچ بیشتر است. نسبت تصویر ۱۸٫۵:۹ و شکل ظاهری و فناوری ساخت این دو صفحه‌نمایش تفاوتی نسبت به یکدیگر ندارد و همان ترکیب Infinity Display برای گلکسی نوت۸ نیز تکرار می‌شود.

تفاوت ظاهری Galaxy Note 8 گلکسی +S8 + عکس

طبق آخرین خبرها تقریبا ۵ هفته دیگر تا معرفی رسمی نوت ۸ توسط سامسونگ باقی‌ست و در این فاصله مطمئنا خبرهای بسیار بیشتری در مورد این گوشی منتشر می‌شود.

منبع

نوشته تفاوت ظاهری Galaxy Note 8 گلکسی +S8 + عکس اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>