تغییرات جدید گوگل در گوگل وبمستر

گوگل همیشه سعی کرده کاربران را غافل گیر کند که همیشه هم موفق بوده و از پنالتی بدون اطلاع و بدون دلیل سایت ها گرفته تا الگوریتم های عجیب و غریب که این بار هم با موفقیت این کار را تکرار کرد .

گوگل در چند هفته گذشته تغییراتی در گوگل وبمستر انجام داده است که یکی از این تغییرات تغییر اسم گوگل وبمستر هست که به سرچ کنسول تغییر داده است .

علت اصلی این تغییر نام معلوم نیست اما اجباری در این کار وجود نداشت و می توانست به جای این تغییرات روی الگوریتم های پر از مشکل خود کار کند .

 یکی دیگر از تغییرات این ابزار تغییر Search Queries به Search Analytics است که کلا تغییراتی در این ابزار انجام داده و هوشمند تر کرده است که مدیران سایت می توانند با بهره گیری از این امکان جدید گوگل می توانند به منابع ارزشمندی دست یابند .

اما پلی به گذشته میزنیم و این ابزار جدید گوگل رو در چند خط تعریف می کنیم .

 

سرچ کنسول چیست ؟

ابزار وبمستر که یک ابزار رایگان گوگل برای مدیران وب سایت ها است که امکان دسترسی به دیدن وضعیت ایندکس و نمای بهینه شده وب سایشان را می‌دهد. همچنین توسط این ابزار می‌توان نقشه وببسایت هارا به موتور جستجوی گوگل معرفی کرد. همچنین آخرین بازدید گوگل و آمار کلمات کلیدی و تعیین نحوه نمایش دامنه در نتایج جستجو به صورت www یا بدون www نیز از دیگر امکانات موجود در این ابزار بر خط گوگل است…) مشکلات صفحات خود را شناسایی و حل کنیم .

تا اطلاعات تکمیلی بیشتر با میزبان سئو همراه باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>