تایید شد: نکسوس بعدی ال‌جی با طراحی اختصاصی

صحبت‌های فراوانی در مورد شرکت‌هایی که وظیفه ساخت نسل بعدی گوشی‌های نکسوس را بر عهده دارند در چند ماه گذشته به میان آمده و به جز هواوی، ال‌جی نیز از شرکت‌هایی بود که در این زمینه به آن اشاره شده است. نکسوس ال‌جی اما اینک تا حدودی جدی‌تر شده و نه‌تنها اینک تصویری احتمالی از آن در دست است بلکه در زمینه طراحی آن نیز احتمالا با یک گوشی اختصاصی روبرو می‌شویم.

صحبتهای گذشته در مورد نکسوس بعدی ال‌جی به شباهت آن به G4‌ و ساخته شدن آن براساس این مدل اشاره داشت اینک اما این اطلاعات طبق گفته‌های یک منبع رد شد و نکسوس ال‌جی براساس هیچ‌یک از گوشی‌های فعلی این شرکت نبوده و طراحی و پلتفرم اختصاصی و ویژه‌ای خواهد داشت. طبق گزارشی از AndroidPIT یک منبع آگاه نزدیک به ال‌جی ساخته شدن یک نکسوس جدید در سال ۲۰۱۶ توسط این شرکت را تایید کرده است.

اطلاعات در مورد نکسوس آینده lg

پیش از این در تصویری که در سایت گوگل به نمایش گذاشته شده بود یک گوشی ناشناخته در دست یک شخص دیده می‌شد که برخی شباهت‌های ظاهری به نکسوس ۵ دارد اما از لحاظ ظاهری بسیار بزرگ‌تر از آن است این مسئله این امکان را به وجود می‌آورد که احتمالا در حال نگاه کردن به نسل بعدی نکسوس‌های گوگل هستیم.

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>