با Galaxy A8 پلاس ۲۰۱۸ با طراحی بدون حاشیه آشنا شوید

سه سال پیش در چنین روزهایی در سال ۲۰۱۴ شرکت سامسونگ از گوشی‌های سری Galaxy A رونمایی کرد و دو سال پیش نیز دقیقا در همین روزهای ابتدایی آذرماه نسل دوم از گوشی‌های گلکسی A با پسوند ۲۰۱۶ معرفی شدند. در سال پیش این رویه اندکی به تأخیر افتاد و گوشی‌های گلکسی A سری ۲۰۱۷ در دی ماه یا ژانویه ۲۰۱۷ عرضه شدند. نسل ۲۰۱۸ این گوشی‌ها اما ظاهرا متفاوت از سه نسل پیشین بوده و حداقل در یک مورد یعنی Galaxy A8 پلاس ۲۰۱۸ که امروز تصاویری منسب به آن منتشر شده است با نمونه متفاوتی از قبل روبرو می‌شویم. پیش از این تصویری از پنل رویی Galaxy A8 2018 با پنلی با حاشیه حداقلی در بالا و پائین صفحه‌نمایش منتشر شده بود که با آنچه امروز از Galaxy A8 پلاس ۲۰۱۸ در دست داریم مطابقت می‌کند. این گوشی طبق اطلاعات منتشر شده SM-730 نام داشته ظاهرا ادامه‌ای برای A7های قبلی این خانواده است اما این بار با نام Galaxy A8 پلاس ۲۰۱۸ عرضه می‌شود.

با Galaxy A8 پلاس 2018 با طراحی بدون حاشیه آشنا شوید

اگر تصاویر این گوشی که امروز منتشر شده‌اند صحیح باشد این نام‌گذاری منطقی به نظر می‌رسد چرا که این گوشی دارای صفحه‌نمایش بلندقامتی ست که سامسونگ معمولا از آن با عنوان Infinity display یاد می‌کند. گوشی‌های قبلی سامسونگ که از این طراحی بهره برده‌اند همچون گلکسی S8 و S8 پلاس و گلکسی Note8 دارای پنل‌های ۱۸٫۵:۹ هستند و با اینکه خبرهای تأیید نشده‌ای پیش از این از ۱۸:۹ بودن صفحه‌نمایش سخن گفته‌اند اما احتمال تکرار شدن پنل ۱۸٫۵:۹ در مورد +A8 نیز همچنان وجود دارد. زمان دقیق معرفی نسل جدید اسمارت‌فون‌های سری Galaxy A 2018 سامسونگ هنوز مشخص نشده اما بسیاری از منابع از معرفی آنها در ماه آینده خبر می‌دهند.

منبع

نوشته با Galaxy A8 پلاس ۲۰۱۸ با طراحی بدون حاشیه آشنا شوید اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>