با تغییرات ویندوز ۱۰ موبایل در سال ۲۰۱۷ آشنا شوید

ویندوز ۱۰ موبایل با وجود جایگاه پایین‌تر نسبت به اندروید iOS هنوز طرفداران خاص خود را در سرتاسر دنیا دارد و از  همین رو مایکروسافت نیز چاره‌ای جز آپدیت ویژگی‌های مختلف این پلتفرم و قرار دادن ویژگی‌های جدید در آن ندارد. ویندوز ۱۰ موبایل ظاهرا در آپدیت سال ۲۰۱۷ خود گزینه‌های تازه‌ای را در بر خواهد داشت که در ادامه با آنها آشنا می‌شویم.

اولین تغییر در ویندوز ۱۰ موبایل به گزینه‌ای تحت عنوان ۳D Preview تعلق دارد که با کمک آن نه‌تنها کاربران می‌توانند برخی محتواها را به صورت سه‌بعدی ببینند بلکه امکان ساخت محتوای سه‌بعدی نیز برای آنها فراهم می‌شود.

اطلاعات در مورد آپدیت ویندوز 10 موبایل  در سال 2017

دیگر بخش آپدیت شده در ویندوز ۱۰ موبایل به مرورگر Edge مایکروسافت تعلق دارد. در این مرورگر از این پس در هنگام خرید آنلاین از یک سایت، از کاربران درخواست ساخت اکانت Microsoft Wallet روی مرورگر Edge می‌شود. پس از برپایی این اکانت در دفعات بعدی خرید آنلاین نیازی به وارد کردن اطلاعات کردیت کارت نیست و اطلاعات مستقیما از اکانت Wallet در سایت مذکور وارد می‌شود.

در بخش نرم‌افزاری و به‌روز رسانی نیز گزینه‌های تازه‌ای به چشم می‌]ورد که از آن جمله می‌توان به امکان Pause کردن یک آپدیت برای ۳۵ روز resume کردن آن در زمان‌ دلخواه اشاره کرد. گزینه book store جدید در Edge امکان ذخیره کردن یا Bookmark کردن کتاب‌های با فرمت EPUB را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در نهایت در پروسه نصب اپلیکیشن‌های جدید اطلاعاتی در مورد برنامه در حال نصب روی گوشی به نمایش در می‌آید. این آپدیت در ابتدای سال ۲۰۱۷ در دسترس گوشی‌های منطبق با این سیستم‌عامل قرار می‌گیرد و بدین‌ترتیب امیدهایی برای همچنان زنده بودن این پلتفرم در دل هواداران مایکروسافت زنده می‌گردد.

منبع

نوشته با تغییرات ویندوز ۱۰ موبایل در سال ۲۰۱۷ آشنا شوید اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>