با آپدیت جدید دکمه Bixby را کاملا غیر فعال کنید!

دکمه Bixby در گوشی‌های خانواده گلکسی S8 و گلکسی نوت۸ به عضوی نسبتا بدون کارکرد و حتی در برخی موارد نسبتا مزاحم بدل شده است. این دکمه در روزهای اول به لطف برنامه‌نویسان قابلیت تغییر کاربری پیدا کرد اما سامسونگ پس از مدتی جلوی این اقدام را گرفت و کاربران را مجبور به تحمل این دکمه بدون استفاده کرد. فریاد اعتراض کاربران به دکمه Bixby بالاخره به گوش سامسونگ نیز رسید و چندی پیش آپدیتی جدید در این زمینه در دسترس قرار گرفت که امکان غیر فعال کردن این دکمه برای احضار نکردن Bixby را به کاربران می‌داد. این وضعیت البته هنوز کاملا ایده‌آل نبود چرا که فشردن این کلید هنوز باعث روشن شدن صفحه‌نمایش شده و از آن به عنوان یک دکمه پاور تصادفی یاد می‌شد. امروز اما قرار است این مشکلات را با هم به دست فراموشی بسپاریم چرا که سامسونگ پس از مدت‌ها برای این مسئله هم راه‌حلی یافته است.

با آپدیت جدید دکمه Bixby را کاملا غیر فعال کنید!

برای حل این مشکل از روی گلکسی اس ۸ یا نوت۸ خود کافی ست به این مسیر بروید :‌

Galaxy Apps > My Apps > Update

و سپس آپدیت‌های مرتبط با سرویس بیکسبی را بیاید و گزینه Update All را انتخاب کنید. گوشی پس از آپدیت کردن فایل‌های مورد نظر امکان غیر فعال کردن دکمه Bixby برای روشن نکردن صفحه‌نمایش را در اختیارتان قرار می‌دهد. به همین سادگی!

منبع

نوشته با آپدیت جدید دکمه Bixby را کاملا غیر فعال کنید! اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>