این Hydrogen One است گوشی هولوگرافیک ماژولار ۱۲۰۰ دلاری!

امروز یک شرکت سازنده دوربین به نام Red از گوشی موبایل جدیدی به نام Hydrogen One رونمایی کرد که قابلیت‌های جذاب و جدیدی را ارائه می‌کند. این گوشی البته هنوز ظاهرا برای ارائه به بازار به طور کامل آماده نشده و تا در دست گرفتن آن فاصله مشخصی داریم.

برتری اصلی و مهم‌ترین قابلیت Hydrogen One به صفحه‌نمایش هولوگرافیک دستگاه تعلق دارد که امکان مشاهده کردن محتوا در بعدهای دیگر را به بدون نیاز به عینک فراهم می‌کند. این گوشی به گفته سازندگان آن با فناوری خاصی که آن را نانوتکنولوژی می‌نامند می‌تواند بین تصویر هولوگرافیک و تصویر عادی دو بعدی به دلخواه کاربران سوئیچ کند. این گوشی از اندروید بهره می‌برد اما الگوریتم اختصاصی جدیدی در آن تعبیه شده که می‌تواند صدای استریو را به صدای فراگیر چند جهتی تبدیل کند. به عنوان یک نکته مهم دیگر این گوشی ماژولار نیز هست که می‌تواند قابلیت‌های تازه‌ای را در جهت برداشت تصویر بهتر در اختیار استفاده‌کنندگان در آینده نیز قرار دهد.

در مورد مشخصات فنی گوشی توضیح خاصی ارائه نشده و در حال حاضر تنها می‌دانیم که این گوشی ۵٫۷ اینچی بوده و از پورت USB Type-C بهره می‌برد. طبق تصویر می‌توان از وجود جک ۳٫۵ میلیمتری هدست نیز اطمینان داشت. در زمینه قیمت، نسخه آلومینیومی دستگاه دارای قیمت ۱,۱۹۵ دلاری و نسخه تیتانیوم آن دارای قیمت ۱,۵۹۵ دلاری است. ارائه این گوشی در بازار به سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ موکول شده است.

منبع

نوشته این Hydrogen One است گوشی هولوگرافیک ماژولار ۱۲۰۰ دلاری! اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>