اپل واچ ۲ با GPS در دو ورژن مختلف می‌آید؟

با وجودی که همگان انتظار مشاهده نسل جدید آیفون‌های اپل را در یک ماه آینده دارند، گجت‌های ارائه شده توسط این برند به گوشی‌های هوشمند محدود نشده و نسل بعدی ساعت هوشمند این شرکت نیز در لیست انتظار برای رونمایی رسمی قرار دارد. طبق خبرهای جدید تایید نشده اپل ظاهرا قصد رونمایی از دو اپل واچ مختلف را در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ دارد که از اختلاف‌های جزئی با یکدیگر برخوردارند.

خبر جدید به نقل از Ming-Chi Kuo، تحلیلگر موسسه KGI منتشر شده که در آن به ارائه دو اپل واچ مختلف در سال جاری با تغییرات اندک در مقایسه با نسل قبلی این ساعت اشاره شده است. ساعت اول طبق نظر این تحلیلگر تنها نسخه پیشین این ساعت را از درون تغییر داده و به عنوان نمونه از چیپ‌ست پردازشی ۱۶ نانومتری جدید TSMC در آن استفاده شده و قابلیت ضد آب آن نیز ظاهرا با بهبود روبرو شده است.

ارائه دو اپل واچ در سال 2016

نسخه دوم که به گفته این تحلیلگر Apple Watch 2 خوانده می‌شود نیز در زمینه طراحی با نکته جدید و خاصی روبرو نمی‌شود اما در آن گزینه‌های تازه‌ای نظیر فشارسنج (بارومتر)، مسیریاب GPS و باتری با ظرفیت بالاتر دیده می‌شود.

Kuo معتقد است که اپل تا سال ۲۰۱۷ تغییری در شکل ظاهری ساعت‌های هوشمند خود ایجاد نمی‌کند ولی در این سال اتصال LTE و دیتا به آن افزوده می‌شود. تغییرات ظاهری اصلی به گفته Kuo در سال ۲۰۱۸ رخ می‌دهد.

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>