اپل شرکت تحلیل خواب Beddit را خریداری کرد

یکی از فعالیت‌های معمول شرکت اپل در سالیان گذشته، خرید کسب و کارهای کوچک و شرکت‌های دارای ایده‌های جذاب است. این شرکت این بار بیزینس جالب دیگری را خریداری کرده که شاید اثرات آن را در آینده در محصولات بعدی اپل ببینیم. شرکت تحلیل خواب (Sleep tracker) موسوم به Beddit روز گذشته توسط اپل خریداری شد که همانطور که می‌توان حدس زد وظیفه آن تحلیل شیوه استراحت افراد در حین خواب است. تکنیک مورد استفاده توسط این شرکت،‌ برای تحلیل خواب چیزی تحت عنوان ballistocardiograph که فعالیت مکانیکی قلب، ریه‌ها و دیگر عملکرهای بدن را تحت نظر قرار می‌دهد. با ابزاری که این شرکت برای اندازه‌گیری مورد استفاده قرار می‌دهد هر ضربا قلب منفرد و هر چرخه تنفس در طی شب تحلیل و دنبال شده و اطلاعات تحلیلی مفصلی پس از آن ارائه می‌شود.

اپل شرکت تحلیل خواب Beddit را خریداری کرد

این خرید از سوی اپل به امکان گسترش کسب و کار این شرکت در جهت توسعه رویکردهای مرتبط با سلامتی اشاره دارد که به خصوص امکان تلفیق آن با نسل بعدی اپل واچ وجود دارد. این امکان در حال حاضر تنها با کمک ابزارهای جانبی امکان‌پذیر است.

منبع

نوشته اپل شرکت تحلیل خواب Beddit را خریداری کرد اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>