انتشار تصویر بلک بری Motion ، همان KeyOne بدون صفحه‌کلید

چندی پیش اطلاعاتی در مورد یک گوشی جدید بلک‌بری منتشر شد که در آن زمان از آن با عنوان Krypton یاد می‌شد و تنها عکسی از بخش پشتی آن در دسترس قرار گرفته بود. روز گذشته اما لیکر معروف Evan Blass که وی را با اکانت توئیترش یعنی Evleaks می‌شناسیم نه‌تنها تصویر تازه‌ای از این گوشی را منتشر کرد که این بار بخش جلویی دستگاه را نشان می‌داد بلکه نام تازه‌ این مدل را نیز افشا می‌کرد؛ بلک بری Motion نام این مدل جدید است و از لحاظ ظاهری می‌توان آن را همان مدل KeyOne بدون صفحه‌کلید و طبیعتا با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر تلقی کرد.

بلک بری Motion بر خلاف اسم آن، قرار نیست حرکت بکند و هیچ اسلایدر یا صفحه‌کلید فیزیکی نیز در آن پیش‌بینی نشده است. نکته دیگر اینکه طبق مشخصاتی که از این مدل در دسترس داریم، به جای یک گوشی سطح بالا، اینک با یک مدل رده میانی روبرو هستیم. پردازش در این مدل با Snapdragon 625 یا SD626 انجام شده و ۴ گیگابایت رم نیز برای آن پیش‌بینی شده است. باتری دستگاه ۴,۰۰۰mAh ظرفیت دارد که دوام بالایی را برای این مجموعه رقم می‌زند. در مورد ابعاد صفحه‌نمایش صحبت زیادی به میان نیامده اما وضوح آن ۱۰۸۰p است.

منبع

نوشته انتشار تصویر بلک بری Motion ، همان KeyOne بدون صفحه‌کلید اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>