انتشار تصاویری از نوت ۷R ریفوربیش

پس از  تأیید سامسونگ برای ارائه نوت ۷ ریفر و ارائه تصویری از گوشی ریفر نوت ۷ با نام Note 7S یا ۷R و باتری ۳۲۰۰ اینک می‌توان با اطمینان از ارائه قریب‌الوقوع آنچه ظاهرا نوت ۷R نامیده می‌شود سخن گفت. این گوشی طبیعتا هیچ تغییری در ظاهر و امکانات نسبت به نوت۷ اولیه نداشته و تغییر باتری تنها جدید نکته قابل اشاره در آن است. نوت ۷R امروز در چند عکس ظاهر شده که به حقیقت پیوستن آن را کاملا تأیید می‌کند.

در این گوشی جدید همانطور که گفته شده همان مشخصات قبلی حضور خواهند داشت و نه‌تنها صفحه‌‌نایش ۷٫۵ اینچی QHD دستگاه تغییری نکرده بلکه پرسوسور Exynos 8890 و رم ۴ گیگی آن نیز به قرار گذشته است. دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی بوده و دوربین دوم ۵ مگاپیکسل وضوح دارد. باتری جدید گوشی کوچک‌تر شده واینک ۳۲۰۰mAh ظرفیت دارد و به صورت پیش‌فرض نیز با اندروید ۷٫۰ نوقا ارائه می‌شود.

سامسونگ هنوز به صورت مشخص بازارهایی که این دیوایس در آنها ارائه می‌شود را اعلام نکرده اما گفته است که این مدل (احتمالا برای جلوگیری از تأثیرگذاری بر بازار گلکسی اس ۸‌ها) در آمریکا حضور نخواهد داشت. بازار کره‌جنوبی و برخی بازارهای نوظهور آسیایی ظاهرا مقصد اصلی نوت ۷ جدید خواهد بود.

منبع

نوشته انتشار تصاویری از نوت ۷R ریفوربیش اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>