آیفون ۸ از آیفون ۷ خیلی بزرگ‌تر و از ۷ پلاس کوچک‌تر است

در مورد ایفون ۸ و مشخصات آن حرف‌ها وصحبت‌های متعددی در جریان است و چندین بار در مورد آن اخبار و اطلاعات تأیید نشده‌ای منتشر شده است. امروز خبری در مورد ابعاد این گوشی منتشر شده که حقایق جالبی را در مقایسه آن با آیفون ۷ و ۷ پلاس نشان می‌دهد. طبق این اطلاعات ابعاد آیفون ۸ برابر ۱۴۳٫۵۹×۷۰٫۹۴×۷٫۵۷ میلیمتر است که در مقایسه با آیفون ۷ با ابعاد ۱۳۸٫۳×۶۷٫۱×۷٫۱ میلیمتر به طرز مشخصی بزرگ‌تر بوده و در مقایسه با iPhone 7 Plus نیز با ابعاد ۱۵۸٫۲×۷۷٫۹×۷٫۳ میلیمتر کاملا کوچک‌تر است.

آیفون 8 از آیفون 7 خیلی بزرگ‌تر و از 7 پلاس کوچک‌تر است

Benjamin Geskin که پیش از این نیز خبرهای مختلفی به نقل از وی در مورد آیفون ۸ منتشر شده و گه‌گاه طرح‌هایی را نیز در این زمینه ارائه کرده است حالا با تکیه بر این اطلاعات توانسته آیفون ۸ احتمالی را در کنار دیگر پرچمداران از جمله گوشی‌های خود اپل و +Galaxy S8 قرار دهد.

آیفون 8 از آیفون 7 خیلی بزرگ‌تر و از 7 پلاس کوچک‌تر است

در حال حاضر بزرگ‌ترین معمای ناشناخته در مورد آیفون ۸ به جایگاه دکمه اسکنر اثر انگشت در آن تعلق دارد که یا در زیر شیشه صفحه‌نمایش و ناپیدا بوده و یا در مورد موفق نشدن اپل در اجرای این ایده مثل سامسونگ به پشت دستگاه خواهد رفت.

منبع

نوشته آیفون ۸ از آیفون ۷ خیلی بزرگ‌تر و از ۷ پلاس کوچک‌تر است اولین بار در عصرنوشتن | writeage پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>